7 تفنگ برتر در پابجی موبایل

نسخه موبایلی بازی PlayerUnknown’sPlayGround تقریبا تمام اسلحه های بارز بازی اصلی رو در خودش جا داده. اکثرشون روی زمین پیدا میشن و بقیه فقط از بسته های هوایی به دست میان. در هر حال خوبه که بدونی دنبال کدوم اسلحه ها بگردی.

مبارزات توی پابجی موبایل به همون خوبی بازی اصلی هستن و هوشیاری و توجه زیادی می طلبن. نوع مناسب اسلحه می تونه جون کاراکترت رو نجات بده و در نهایت برات آخرین بازمانده بودن رو به ارمغان بیاره.

اگر می خوای ۷ تا از برترین اسلحه های پابجی موبایل رو بشناسی، پس  این مطلب کوتاه رو برای دونستن همه اطلاعات لازم دنبال کن.

AKM

معروف ترین مسلسل جنگی توی پابجی موبایل کلاشینکفه. دو حالت شلیک داره: نیمه اتوماتیک برای درگیری‌های نزدیک و تمام اتوماتیک برای درگیری در فواصل دور. میتونی بهش دوربین و خشاب با گنجایش بیشتر اضافه کنی و تا آخر بازی ازش لذت ببری.

AKM بیشترین قدرت آسیب رسانی رو توی تمام مسلسل های جنگی پابجی‌موبایل داره و از دقت به نسبت خوبی هم برخورداره.

* گلوله:7.62

*ظرفیت:30

*قدرت:42

*برد:60

*ثبات:34

*نرخ آتش:61

M16A4

تفاوت اصلی بین کلاشینکف و۱۶ Mاینه که۱۶ Mدر درگیری‌های فواصل دور بسیار دقیق تر و بهینه ترعمل میکنه ولی میتونه تو درگیری‌های نزدیک هم به خوبی موثر واقع بشه.

میتونی به حالت تیربار اونو سوئیچ کنی و به خاطر نرخ آتش بالایی که داره هیچ شانسی برای دشمنت باقی نذاری.

* گلوله:5.62

*ظرفیت:30

*قدرت:37

*برد:62

*ثبات:28

*نرخ آتش:81

AWM

کاری که مسلسل جنگی نمیتونه برات انجام بده، اسنایپر میتونه. در واقع ترکیبی از این دو اسلحه بهترین گزینه برای انتخابه. اگر نتونی دشمنت را با یک گلوله اسنایپر از پا در بیاری(که اگر از AWM استفاده کنی به خاطر قدرت بالاش تقریبا غیر ممکنه)، میتونی کار رو با16M  یا کلاشینکوف تموم کنی.

تنها ضد حال اینه که این اسلحه روی زمین پیدا نمیشه، پس باید برای بدست آوردنش منتظر بسته های هوایی بمونی.

* گلوله:300.

*ظرفیت:5

*قدرت:100

*برد:100

*ثبات:34

*نرخ آتش:6

SKS

این تفنگ اون چیزی که از اسنایپر توقع داری نیست، ولی تقریبا یه چیزی بین اسنایپر و مسلسل جنگیه و تو درگیری های نزدیک و فاصله های متوسط هم بدرد میخوره.

قدرتش تقریبا به اندازه AWM هست و دقت بالا و ثبات خوبی داره.

* گلوله:7.62

*ظرفیت:10

*قدرت:50

*برد:64

*ثبات:48

*نرخ آتش:32

تامی گان

مسلسل های دستی به خاطر نرخ آتش به شدت بالا و لگد کم، فقط برای درگیری های نزدیک عالی هستن. اما هرگز نباید این نوع مسلسل رو به جای نمونه جنگیش انتخاب کنی، چون با اختلاف زیاد، مسلسل جنگی بهترین نوع اسلحه تو بازیه.

ولی اگه اتفاقی یه تامی گان پیدا کردی، به عنوان اسلحه پشتیبانی ازش استفاده کن. بخصوص برای وقتی که مهمات مسلسل جنگیت رو به تموم شدن هستن.

* گلوله:45

*ظرفیت:100

*قدرت:35

*برد:46

*ثبات:31

*نرخ آتش:100

UMP9

اگر به هر دلیلی نتونستی تامی گان پیدا کنی، تلاش کن دنبال یه UMP9 به عنوان مسلسل دستیت بگردی. چون این اسلحه دومین مسلسل دستی از لحاظ قدرت بعد از تامی گان به حساب میاد. پس برای تکه تکه کردن دشمنات هیچ شکی بهش کن. چون این مدل کمترین لگد رو داره می تونی به راحتی خفه کن روش نصب کنی و همه دشمنات رو از توی کمین بکُشی.

* گلوله:mm9

*ظرفیت:30

*قدرت:30

*برد:30

*ثبات:31

*نرخ آتش:62

S12K

با کلی جر و بحث میشه گفت که این تنها شاتگان بدرد بخور بازیه. در واقع شاتگان ها فقط توی ساختمون ها استفاده میشن و در غیر این صورت هیچ فایده ای ندارن. اما اگه یه S12K داشته باشی میتونی با یک گلوله ۴ پر بلافاصله حریفت رو از بین ببری.

همچنین این اسلحه برای یه شاتگان نرخ آتش فوق العاده سریعی داره، بخوام دقیق تر بگم سریعترین شاتگان توی بازیه. پس اگه رو زمین پیداش کردی همونجا ولش کن.

*گلوله:G12

*ظرفیت:5

*قدرت:92

*برد:9

*ثبات:86

*نرخ آتش:15

این ۷ اسلحه در حال حاضر بهترین تفنگ های پابجی موبایل هستن.

مطالب مربوط به بازی پابجی را می توانید در لینک های زیر دنبال کنید:

adminpedram
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.