پابجی موبایل: ۵ منطقه برتر برای پیدا کردن دوربین ۶× در نقشه ارانگل

پابجی پیدا کردن دوربین ارانگل

دوربین ۶× میتونه هم روی اسنایپر و هم روی مسلسل جنگی نصب بشه در پابجی موبایل.

در این مطلب با شما ۵ منطقه برتری که میشه دوربین ۶× رو پیدا کرد در میون میذاریم.

پابجی موبایل پر بازیکن ترین بازی بتل رویال دنیاست. این بازی شامل اسلحه، دوربین و دیگر آیتم های درون بازی بیشماری میشه و دوربین ۶× از اون آیتم هایی هست که میتونه برگ برنده خوبی باشه. بازیکن ها میتونن روی اسلحه ها نصبش کنن و برای تیراندازی در فاصله میانی و اسنایپ کردن در فواصل دور ازش استفاده کنن. در این مطلب ۵ منطقه برتری که این دوربین ۶× رو در پابجی موبایل و نقشه ارانگل ۲.۰ میشه پیدا کرد، مورد بررسی قرار میدیم.

۱-پوشینکی

یکی از بهترین مناطقی که توی نقشه ارانگل ۲.۰ میشه دوربین  ۶× رو پیدا کرد پوشینکیه. این شهر به عنوان منقطه خطرناکی برای فرود آمدن مشهوره و گروه‌های مختلفی برای به دست آوردن بهترین لوت اینجا با هم فرود میان. میشه مسلسل های جنگی مثلاً۴۱۶ Mو کلاشینکف و همینطور اسنایپرهای مثلاً۲۴ Mو KARA98Kرو تو پوشینکی پیدا کرد.

۲-پایگاه نظامی سوسنووکا

یکی دیگر از مناطقی که میشه دوربین ۶× رو داخلش پیدا کرد این پایگاه نظامیه و شامل ساختمون‌های زیادی میشه که همه جای جزیره پراکنده شدن و لوت های خوبی رو توی خودشون جای دادن.

۳-جورجوپول

زمانی این منطقه پرجمعیت ترین جای نقشه ارانگل ۲.۰ بود و اکنون یکی از پر احتمال ترین مکان هاییه که دوربین ۶× در اون پیدا میشه. کانتینرها و انبارهای متعددی در این محل وجود داره که بازیکن ها به سرعت می‌تونن لوتی شامل اسلحه، دوربین و لوازم درمانی رو اونجا پیدا کرده و عنوان آخرین بازمانده رو به دست بیارن.

۴-میلتا پاور

میلتا پاور نوسازی شده و انبارها و محوطه های بسیاری داره که بازیکن ها می تونن اونجا اسلحه های مورد علاقشون و دوربین ۶× رو پیدا کنن. بازیکن ها باید انتظار داشته باشن وقتی که هواپیما از میلتا پاور میگذره،  ۳-۴ گروه چهار نفره اونجا فرود بیان. با تاکتیک مناسب بازیکن ها می تونن توی پابجی موبایل به آسونی گروه‌های دشمن رو از پا در آورده و اسلحه ها و دوربین های خوبی در این محل به دست بیارن.

۵-یاسنایا پولیانا

یکی از بزرگترین شهرهای نقشه ارانگل ۲.۰، یاسنایا پولیانا هست که انتخاب مناسبیه برای کسایی که دنبال دوربین ۶× و اسلحه های خوب می گردن و همچنین بازیکن هایی که میخوان رتبه هاشون رو به سطح بالاتر ارتقا بدن. این افراد اینجا فرود میان و با تجهیزات مناسبی که بدست میارن مدت طولانی تری رو به بازی ادامه میدن.

مطالب مربوط:

خرید یوسی پابجی موبایل

خرید بازی pubg

adminpedram
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.