معرفی سلاح های پابجی

سلاح های پابجی

بازی پابجی سلاح های مختلفی دارد که هر کدام کارایی و کاربرد مخصوص به خودش را دارد؛ در این مقاله قصد داریم برخی از پرطرفدار ترین سلاح های پابجی را به شما معرفی کنیم.

سلاح های پابجی

سلاح های پابجی به طور کلی، پنج دسته می باشند که هر کدام سلاح هایی با ویژگی های مختلف دارند.

1. رایفل ( Assault Rifle )

در درسته رایفل به طور معمول دو سلاح مورد استفاده قرار می گیرد و نسبت به دیگر سلاح های این دسته پر استفاده تر و پر طرفدار تر می باشد. احتمالا افرادی که بازی های جنگی و بازی هایی که با سلاح سر و کار دارد را بازی کردند، با کلاش و ام فور آشنا هستند.

این دو سلاح پر طرفدار در دسته رایفل کلاشینکوف ( AKM ) و ام فور ( M416 ) می باشند؛ خشاب های AKM در این بازی را باید با تیر 7 میلی متر پر کنید. قدرت ضربه یا همان دمیج این سلاح با یکی از قوی ترین سلاح های بازی یعنی گروزا ( Groza ) برابری می کند.

M416 نیز یکی دیگر از سلاح های پابجی می باشد که پر طرفدار است؛ M416 قدرت بسیار زیادی دارد و اگر بتوانید اسکوپ های قوی و زوم بالا را بر روی این سلاح نصب کنید، می توانید دیگر افراد بازی را از فواصل دور نیز مورد اصابت قرار دهید. این سلاح نیازمند تیر 5 میلی متر می باشد.

2. شات گان ( Shot Guns )

دو شات گانی که در بازی بیشتر از دیگر سلاح های موجود در این دسته استفاده می شود، اس 12 کا ( S12K )  و اس 189 کا ( S189K ) می باشد؛ S12K قدرتمند ترین و پر استفاده ترین سلاح در در دسته شات گان می باشد. این شات گان بر خلاف دیگر شات گان ها قابلیت پشت هم تیر زدن را دارد و همین امر آن را نسبت به دیگر سلاح های موجود در شات گان متمایز می کند.

S189K نیز در مواقع اضطراری به کار می آید اما نقطه ضعف آن خوب نبودن در فواصل دور می باشد؛ قدرت تخریب این سلاح از نزدیک بسیار بالا است و می توانید با شلیک یک تیر از نزدیک، حریف را از پای در بیاورید. اما هر چقدر از دور تیر بزنید، نمی توانید دمیج زیادی را به حریف بدهید.

3. اسنایپر ( Sniper Rifle )

پر قدرت ترین سلاح بازی در این دسته قرار دارد؛ AWM در این بازی پر قدرت ترین سلاح می باشد و با یک تیر از هر فاصله ای می تواند دمیجی بیشتر از خون حریف را به او وارد کند. لازم به ذکر است که AWM در این بازی بسیار کمیاب است و فقط در جعبه هایی که هواپیما ها از آسمان به زمین می اندازند و دراپ نام دارد، قابل دسترس است.

دیگر سلاح موجود در دسته اسنایپر با اسم کار 98 ( KAR 98 ) شناخته شده است؛ Kar 98 از قدرت کمتری نسبت به AWM برخوردار است و اگر به هر جایی غیر از سر حریف شلیک کنید، اون نمی افتد و نیازمند تیر های بیشتری می باشد. نقطه قوت این سلاح نسبت به AWM، در دسترس بودن آن می باشد و ممکن است در هر خانه ای که برای لوت می روید، وجود داشته باشد.

برای خرید اسکین های سلاح ها باید یوسی داشته باشید با خرید یوسی پابجی می توانید سریعتر به یوسی و اسکین مدنظر برسید.

4. دی ام آر ( DMR )

سلاح های این دسته تقریبا کارایی شبیه به اسنایپر دارند اما از دمیج پایین تری برخوردار هستند؛ یکی از تفاوت های سلاح های پابجی در این بخش نسبت به دسته اسنایپر، تک تیر نبودن آن ها است. یعنی شما می توانید به صورت مکرر با آن ها تیر اندازی کنید. سرعت تیر اندازی سلاح های این دسته از دسته رایفل پایین تر و از دسته اسنایپر بالا تر می باشد.

سلاح های دی ام ار در پابجی

اس کا اس ( SKS ) یکی از قوی ترین سلاح های این دسته می باشد؛ SKS از دمیج تقریبا مناسبی برخوردار است و اگر بتوانید با آن دقیق تیراندازی کنید، در از بین بردن حریف موفق خواهید بود. شما می توانید این اسلحه را به راحتی در برخی از مکان ها پیدا کنید و سلاح کمیابی به حساب نمی آید.

اگر بازی پابجی را ندارید می توانید محصول پابجی را برای کامپیوتر خریداری نمایید.

5. اس ام جی ( SMG ) 

سلاح های موجود در این دسته از قدرت کمتری برخوردار هستند اما در فواصل نزدیک بسیار کاربردی خواهند بود؛ UMP45 معروف ترین سلاح این دسته می باشد که از نظر موجود بودن در همه مود های بازی، در سطح بالایی برخوردار است و می توان گفت یکی از سلاح هایی است که هر شخصی می تواند آن را به دست آورد. این سلاح در برخی از موارد از فواصل دور نیز می تواند حریف را مورد هدف قرار دهد.

یوزی ( Micro UZI ) نیز یکی از بهترین سلاح های پابجی در دسته SMG می باشد که در فواصل نزدیک می تواند برگ برنده شما باشد؛ این سلاح به دلیل سرعت بالا در تیراندازی، یکی از بهترین سلاح ها برای درگیری های نزدیک است.

adminpedram
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.