لگد تفنگ در بازی پابجی موبایل

لگد تفنگ پابجی

لگد تفنگ در بازی پابجی یکی از مشکلاتی است که اکثر پلیر ها با آن دست و پنجه نرم می کنند؛ اگر بتوانید لگد تفنگ را کنترل کنید، بدون شک پلیر موفقی خواهید بود و می توانید به یکی از بهترین پلیر های بازی تبدیل شوید.

لگد تفنگ در بازی پابجی

لگد تفنگ هنگام تیراندازی اتفاق می افتد؛ زمانی که شما اسلحه ای مانند M416 در بازی دارید و دوربین زوم 6 ( اسکوپ 6 ) بر روی آن باشد، بدون شک لگد زیادی خواهد داشت. اما برای کاهش این لگد می توانید کار هایی که در ادامه به شما می گوییم را انجام دهید.

اگر بتوانید هنگام تیر اندازی بشینید و بعد اقدام به تیر اندازی کنید، لگد تفنگ را تا مقدار بسیار زیادی کاهش می دهید؛ اگر بتوانید دراز بکشید بسیار بهتر خواهد بود. هنگامی که دراز می کشید لگد تفنگ به کمترین حد خود می رسد و حتی ممکن است هیچ لگدی نداشته باشد.

سعی کنید کاربرد تفنگ ها را در حالت تک تیر و رگباری بدانید؛ اگر بتوانید حالت تفنگ خود را در شرایط مختلف و با توجه به همان شرایط بر روی تک تیر یا رگبار تنظیم کنید، تا حد بسیار زیادی لگد تفنگ را کاهش می دهید و می توانید به راحتی حریف خود را از بین ببرید.

تنظیمات لگد تفنگ پابجی

برای مثال حالت رگباری برای بعضی از تفنگ ها در فواصل نزدیک بسیار مناسب است اما اگر بخواهید با حالت رگبار از فواصل دور بزنید، به هیچ وجه مناسب نخواهد بود.

شما می توانید با تمرین کردن و همچنین شناختن ویژگی انواع تفنگ ها، لگد آن ها را با استفاده از برخی وسایل و تجهیزات در بازی کاهش دهید و با استفاده از نکاتی که گفته شد، لگد تفنگ را به کمتری حد خودش برسانید.

جمع بندی نهایی

کنترل کردن لگد تفنگ می تواند سطح بازی شما را تا حد بسیار زیادی بالا ببرد و باعث شود شما کیل های بسیار بیشتری در بازی بگیرید و در نبرد های یک در مقابل یک نیز موفق تر باشید.

سعی کنید با تمرین کردن نکاتی که گفته شد را اجرایی کنید و خودتان نکات جدیدی را درباره کنترل لگد تفنگ بیابید.

محصولات مربوط به پابجی را در لینک های زیر مشاهده نمایید:

adminpedram
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.