حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

قوانین فروشگاه

عضویت و خرید به منزله پذیریش کامل قوانین محسوب میشود

  1. تمامی محصولات دیجیتالی و مجازی می باشد و هیچ گونه محصول فیزیکی تحویل مشتری داده نمی شود.
  2. فروشگاه سوخت گیم متعهد به رعایت “قوانین مصوب تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران” و قوانین حفظ حریم خصوصی می باشد. بنابراین این قوانین نیز شامل حال مشتریان خواهد بود.
  3. مشتری مسئول ارائه اطلاعات صحیح خود (نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل) موقع ثبت نام یا خرید محصولات می باشد و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نامعتبر و اشتباه به عهده مشتری می باشد.
  4. با توجه به نوع محصولات فروشگاه سوخت گیم بعد از خرید محصول هیچکدام از محصولات یا خدمات قابل عودت مبلغ و تعویض نمیباشد بنابراین در انتخاب محصول دقت داشته باشید.
  5. وظیفه ما فعال بودن اورجینال بازی در اکانت مربوطه است و راهنمایی در رفع خطا یا اجراء بازی یا درخواست عودت مبلغ به دلایلی مثل خطا در اجراء بازی، نصب نشدن روی سیستم شما و … توسط ما انجام و پذیرفته نمی شود.
  6. پشتیبانی محصول شامل بررسی صحت اورجینال تحویل داده شدن بازی و راهنمایی در خصوص ورود به اکانتی که بازی در آن خریداری شده می باشد و بقیه موارد مثل خطاهای دریافتی در اجراء بازی، راهنمایی نصب و اجراء و… جزو پشتیبانی نمی باشد.
  7. هرگونه اسناد و مدرک خرید بازی، ایمیل و رمز اکانت بعد از تحویل اکانت و بازی توسط ما نگه داری نمی شود در صورت نیاز تنها همان روز تحویل بازی، خریدار می تواند درخواست ارسال اسناد خرید دهد.
  8. در صورت خرید اکانت آماده بازی ، نیاز هست کاربر ایمیل اکانت را حداکثر تا پنج روز تغییر دهد. ایمیل فعلی اکانت موقت بوده و در صورت تغییر ندادن ایمیل سوخت گیم هیچگونه مسئولیتی ندارد.
  9. زمان آماده سازی و تحویل محصول بین 1 الی 24 ساعت پس از واریز وجه در روز های کاری می باشد.