فرود سریع در پابجی

سریع فرود آمدن در پابجی

فرود سریع در پابجی می تواند شما را با سرعت بیشتری به زمین برساند و به شما فرصت بیشتری برای لوت کردن بدهد؛ همچنین باعث می شود شما در مناطقی که می خواهید فرود بیایید و لوت بهتری داشته باشید.

فرود سریع در پابجی

همواره سعی کنید قبل از فرود، محلی که قرار است فرود بیایید را مشخص کنید و سپس بعد از نزدیک شدن به آن محل، اقدام به پرش از هواپیما کنید.

سعی کنید محلی که قرار است فرود بیایید را با توجه به مسیر هواپیما انتخاب کنید؛ فرود سریع شما بستگی به مسیر هواپیما دارد و اگر محل انتخاب شده توسط شما با مسیر هواپیما فاصله زیادی داشته باشد، سرعت شما بسیار پایین می آید و باید وقت بیشتری را برای فرود بگذارید.

هر چه زاویه فرود شما مستقیم باشد، زمان فرود شما سریعتر خواهد بود؛ اگر زاویه های کج و غیر مستقیم را انتخاب کنید، سرعت شما پایین می آید و در نتیجه نمی توانید لوت مناسبی داشته باشید.

فرود سریع در پابجی

اصلی ترین و مهم ترین وسیله برای فرود چتر می باشد؛ اگر بتوانید چتر را به موقع باز کنید، فرود بسیار سریعی خواهید داشت، اما اگر چت را به موقع باز نکنید فرود شما بسیار کند خواهد بود نمی توانید لوت خوبی داشته باشید.

همواره سعی کنید مسئولیت فرود را به پلیر کار بلد بدهید و تمام کار ها را با زدن دکمه Follow به او بسپارید.

فرود سریع تاثیر بسیار زیادی در لوت کردن و در نتیجه قدرت شما در آن دست از بازی خواهد داشت.

جمع بندی نهایی

سعی کنید نکاتی که گفته شد را جدی بگیرید و همه آن ها را به صورت همزمان انجام دهید؛ اگر بتوانید این کار را انجام دهید، می توانید فرود خوبی داشته باشید و در سریع ترین زمان ممکن فرود بیایید.

اگر بتوانید فرود سریعی داشته باشید، از نظر استراتژی موقعیتی نیز در سطح بسیار مطلوبی قرار خواهید گرفت و بر حریفان خود چیره خواهید شد.

سعی کنید تمام ذهن خود را هنگام فرود بر روی باز کردن چتر متمرکز کنید و اگر بتوانید به موقع چتر را باز کنید، بدون شک هم با سرعت بیشتری فرود می آیید و هم مناطق بسیار بهتری را برای لوت کردن انتخاب می کنید و دست شما برای لوت باز خواهد بود.

امیدواریم بتوانید از نکاتی که گفته شد استفاده کنید و با استفاده از آن ها بازی بسیار خوبی داشته باشید و سطح بازی خود را ارتقاء دهید و به راحتی در نبرد ها پیروز شوید.

محصولات مربوط به پابجی را می توانید دیدن کنید:

adminpedram
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.