سریع تر شدن لوت در پابجی

لوت کردن در پابجی

لوت در پابجی از مهم ترین مسائلی است که باعث موفقیت و یا شکست یک تیم یا شخص می شود؛ اگر شما نتوانید به سرعت لوت کنید و تجهیزات مورد نیاز خود را از خانه ها پیدا کنید، نمی توانید با قدرت به نبرد با حریفان خود بپردازید و به راحتی شکست می خورید.

لوت در پابجی

اولین کاری که برای سریع تر شدن لوت در پابجی انجام دهید، رفتن به بخش تنظیمات و فعال سازی لوت خودکار می باشد. شما زمانی که لوت خودکار را فعال می کنید، وسایل مورد نیاز شما به صورت خودکار از روی زمین برداشته می شود و می توانید با سرعت بیشتری به لوت کردن و گرفتن تجهیزات مختلف بپردازید.

شما اگر می خواهید خودتان نیز این اجازه را داشته باشید که به شکل همزمان لوت کنید، دومین گزینه را نیز تیک بزنید. این تیک زدن به شما قابلیت برداشتن دو وسیله همزمان را می دهد و می توانید در کنار لوت خودکار، خودتان نیز لوت کنید و تجهیزات مورد نیازتان را بردارید.

سریع لوت کردن در پابجی

همواره وقتی در یک مکان مستقر می شوید، بگ ( کیف ) خود را از تجهیزاتی که نیازی ندارید، خالی کنید تا بتوانید جای بیشتری برای تجهیزات مورد نیاز آزاد کنید و تمام وسایل مورد نیاز را بردارید و وسایل کاربردی را از کیف خود بیندازید.

به دلیل محدود بودن فضای کیف و همچنین نیاز به جا داشتن تمامی تجهیزات، دقت بسیار زیادی به کیف خود داشته باشید تا در زمان درگیری ها دچار مشکل نشوید.

اگر بتوانید در هنگام لوت کردن، فقط وسایلی که نیاز دارید را بردارید، دیگر نیازی به خالی کردن کیف ندارید و می توانید با سرعت بسیار بالاتری لوت کنید و نسبت به حریفان خود در بازی جلو بیوفتید و به فکر از بین بردن آن ها باشید.

جمع بندی نهایی

تمامی مواردی که گفته شد را جدی بگیرید تا بتوانید لوت سریع تری داشته باشید و تجهیزات مورد نیاز خود را بردارید. لوت خوب یکی از مهم ترین دغدغه های پلیر های معروف در بازی می باشد که بر روی بازی آن ها تاثیر بسیار زیادی دارد.

مرتبط با پابجی (pubg):

 

adminpedram
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.