رنک آپ کردن در پابجی

رنک آپ کردن در پابجی

بسیاری از پلیر های بازی پابجی برای گرفتن اسکین و به طور کلی شرایط بهتر، به رنک آپ کردن می پردازند؛ رنک آپ کردن در پابجی چندان سخت نیست و اگر نکاتی که در ادامه خواهیم گفت را جدی بگیرید، می توانید به راحتی رنک آپ کنید و رنک خود را بالا ببرید.

رنک آپ کردن در پابجی

شما برای رنک آپ کردن در بازی پابجی چند نکته بسیار ساده را اجرایی کنید؛ در ادامه نکاتی که می گوییم را با دقت بخوانید و سعی کنید از آن ها در بازی استفاده کنید.

یک مپ مخصوص برای رنک آپ کردن انتخاب کنید

سعی کنید در یک مپ مخصوص برای رنک آپ بازی کنید؛ یعنی یک مپ مخصوص را مشخص کنید و همواره در آن به رنک آپ کردن بپردازید. اگر در همه مپ ها قصد بازی و رنک آپ کردن داشته باشید، بدون شک موفق نخواهید بود.

از نظر ما داشتن یک مپ واحد برای رنک آپ کردن بسیار مهم می باشد و حتی یکی از تاثیر گذار ترین عامل در بازی خواهد بود.

برای زنده ماندن بجنگید

برای رنک آپ کردن در پابجی اولویت اول زنده ماندن می باشد؛ یعنی ممکن است شما افراد زیادی را کشته باشید اما نتوانید زیاد زنده بمانید، در این صورت از امتیاز کمتری برخوردار خواهید بود و نمی توانید به راحتی رنک آپ کنید.

حتی اگر کمتر درگیر شوید و افراد کمتری را بکشید، اما بیشتر زنده بمانید، امتیاز بیشتری می گیرید و عمل رنک آپ کردن آسان تر خواهد بود.

بی دلیل درگیر نشوید

بی دلیل درگیر شدن، باعث می شود زودتر شکست بخورید و بمیرید؛ در نهایت اگر زود بمیرید، امتیاز و رنک زیادی از شما کم می شود و برای رنک آپ کردن عقب خواهید افتاد.

همواره سعی کنید در مکان های کم جمعیت حضور داشته باشید و مکان هایی را برای رفتن انتخاب کنید که حاشیه امنیت بالایی دارند و در آن جا دشمن نیست.

افراد بیشتری را بکشید

اگر بتوانید در کنار زنده ماندن، افراد بیشتری را بکشید، امتیاز بالاتری خواهید گرفت؛ اما باز هم می گوییم که در اولویت اول زنده ماندن را قرار دهید و حتی اگر یک درصد احتمال می دهید که با درگیر شدن می میرید، به هیچ عنوان درگیر نشوید و خود را نشان ندهید.

فقط در مود کلاسیک بازی کنید

فقط در مود کلاسیک است که می توانید امتیاز برای رنک آپ بگیرید؛ در دیگر مود ها نمی توانید امتیازی به دست آورید. پس یک مپ از مود کلاسیک انتخاب کنید و در همان مپ بازی کنید.

سنهاک مناسب ترین مپ بازی است

سنهاک برای رنک آپ بسیار مناسب می باشد؛ سنهاک به دلیل کوچک بودن نقشه و فراوانی لوت، یکی از مناسب ترین مپ های بازی است و می توان گفت اکثر افرادی که می خواهند رنک آپ کنند، در این مپ بازی می کنند و از نظر سرعت نیز نسبت به دیگر پلیر های رنک آپ کننده، جلوتر خواهند بود.

پیشرفت با یوسی

یوسی پول درون پابجی است اگر یوسی داشته باشید می توانید اسکین های مختلف را خریداری کنید همچنین اسکین های مختلف به شما انگیزه میدهد و می توانیم به عنوان آخرین روش های رنک آپ کردن در pubg این مورد را نام ببریم.

برای خرید می توانید خرید uc پابجی را مشاهده و خرید نمایید و از سایت سوخت گیم یوسی سفارش دهید.

جمع بندی نهایی

به طور کلی همه پلیر های بازی برای رنک آپ بازی نمی کنند و فقط بخشی از پلیر ها هستند که رنک آپ برای آن ها مهم می باشد. پلیر های حرفه ای همواره به فکر ارتقاء بازی خود می باشند و به هیچ عنوان به رنک آپ فکر نمی کنند.

adminpedram
دیدگاه کاربران
5 دیدگاه
 • علی 18 فوریه 2021 / 1:29 ق.ظ

  قبول ندارم.

  من نفر دوم شدم تو سنهوک، با نه تا کیل به من ۲ امتیاز داد.

  اسکرین شات دارم.

  کی دی من هم رو پنجه، بدون چیت

  هیچ مبنایی نداره.

  رتبه من، ۴۷ پلیر برتر ایران هست.

 • پابجی کیلر 18 ژوئن 2021 / 7:52 ب.ظ

  رنکاپ فقط سانهوک فقط پرو میاد سانهوک

 • pubg news 19 ژوئن 2021 / 11:16 ق.ظ

  آیدی 232524455223434
  king_pro414
  بیاین روم

 • محمد 2 آوریل 2022 / 10:31 ق.ظ

  همینجوری بازی کن میره

 • دراگون تی ام پی 3 آوریل 2022 / 1:36 ق.ظ

  به جز یه نکته که یه مپ موردنظر باید انتخاب کنیم و در همون مپ رنک آپ کنیم ،بقیه ح فات همشون اشتباه هس.من میگم اینجا از تجربه بنویس.خلاصه میگم.اول اینکه باید وارد درگیری بشیم امیتاز بیشتری میده حتی اگه کیل بشیم.به فرض مثال ۱۵ تا کیل بگیریم و کیل بشیم امتیاز بیشتری میده تا اینکه نفر دوم بشیم ولی هیچ کیلی نداشته باشیم.دوم بس جهت وارد درگیری نشید اشتباهه و اتفاقا باید هر انمی تا دیدید بهش دمیج بدید،حتی انمی اگه کیل نشه و حتی اگه ناک نشه این دمیج های که به انمی ها وارد میشه تو امتیاز دهی تاثیر بیشتری داره،سوم یه مگان امن پیدا کنید کامل اشتباهه چون اگه جایی بریم که انمی یا بات نباشه سرور پابجی تو آپدیت سیزن ۹ تشخیص میده و مثبت کمتری بعد پایان بازی بهمون میده،یه جا خلوت پیدا کنید و لوت کنید هم اشتباهه باید هر مکانی رو مثلا کمتر از ۶۰درصد لوت کنیم تو آپدیت جدید اگه یه مکانو کامل لوت کنیم امتیاز کمتری میده یعتی مثبت کمتر.از نظر من بهترین روش اینه نزدیک یه مکان شلوغ جامپ کنید و بعد و داشتن یه کیت و یه وست ۲ و یه گان و یه اسکوپ که باهاشون بتونید انمی بزنید به محل شلوغ انمی ها برید و ازدور به انمی ها دمیج بدید.توصیه من اینه یا ماشین داشته باشید که بعنوان کاور استفاده کنید یا در محلی که شروع به شلیک میکنید حتما کاوری مثل سنگ یا درخت بزرگ حداقل این دوتا باید باشه.موفق باشید.خوشتون اومد.کانال تازه تاسیس منو سابسکرایب کنید.DragonTmp یوتیوب .اول دراگون تی ام پی با انگلیسی و با یا فاصله یوتیوب،رو تو گوگل سرچ کنید،اولین کانال و اولین فیلم رو بزنید وارد کانال یوتیوب من میشید.سپاس.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.