رفع مشکل ورود به بازی پابجی موبایل

رفع مشکل ورود به بازی پابجی موبایل

به طور کلی بسیاری از ایرانی ها در بازی پابجی موبایل وجود دارند که برای ورود به بازی با مشکل رو به رو هستند؛ در این مطلب قصد داریم به رفع مشکل ورود به بازی پابجی موبایل بپردازیم.

رفع مشکل ورود به بازی پابجی موبایل

این مشکل به احتمال زیاد به دلیل تحریم شدن آی پی های ایران می باشد؛ شما باید از قند شکن و یا دی ان اس های مخصوصی برای این بازی استفاده کنید.

این DNS ها قابلیت کم کردن پینگ را دارند و به شکلی طراحی شده اند که می تواند در هر ساعتی از روز علاوه بر ورود به بازی بدون مشکل، پینگ را نیز کاهش دهند. اما باید مطمئن باشید که دی ان اس ها از امنیت و کیفیت بالایی برخوردار باشند زیرا اگر کیفیت مناسبی نداشته باشند، باعث می شود آی پی شما بن شود و برای همیشه نتوانید به بازی وارد شوید.

شما می توانید با مراجعه به سایت شکن دی ان اس های مناسب بازی را دریافت کنید و با تنظیم کردن آن ها بر روی تنظیمات مناسب بازی پابجی موبایل، به بازی وارد شوید و حتی پینگ خود را نیز کاهش دهید.

این دی ان اس ایرانی می باشد و به راحتی می توانید به آن متصل شوید؛ این اپلیکیشن مخصوص اندروید و ای او اس، لینوکس و ویندوز طراحی شده است و در استفاده از آن محدودیتی نخواهید داشت.

جمع بندی نهایی

اگر توانستید از این راه مشکل ورود به بازی پابجی موبایل را حل کنید، آن را به دوستان و دیگر پلیر های ایرانی که مشکل ورود به بازی پابجی دارند، به اشتراک بگذارید تا مشکل آن ها نیز حل شود.

این DNS از سرعت بالایی برخوردار است و می توانید از آن به راحتی استفاده کنید و از هر گونه قند شکن و ف.ی.ل.ت.ر شکن بی نیاز شوید.

حتی ممکن است سرعت آن از دیگر DNS های خارجی نیز بالاتر باشد؛ پس آن را حتما امتحان کنید و در صورت رضایت با دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارید.

شما می توانید با مراجعه به سایت شکن این DNS را در سریع ترین زمان ممکن دانلود و فعال سازی کنید.

محصولات مرتبط با پابجی:

adminpedram
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.