ذخیره بازی پابجی موبایل

بازی پابجی موبایل

بدون شک ذخیره هر بازی آنلاینی برای صاحبان این اکانت ها بسیار مهم می باشد؛ احتمالا اکثر شما بازی های آنلاین را انجام داده اید و پیشرفت زیادی در آن داشته اید. ذخیره بازی پابجی موبایل نیز برای پلیر های پابجی موبایل بسیار مهم و کلیدی است که در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد.

ذخیره کردن بازی پابجی موبایل

امکان دارد در بازی پابجی موبایل پیشرفت زیادی کرده باشید و دوست داشته باشید که آن را برای همیشه بر روی جیمیل و … ذخیره کنید؛ پیشنهاد می کنیم این کار را هر چه سریعتر انجام دهید زیرا ممکن است با یک اشتباه کوچک، اکانت شما بپرد و دیگر نتوانید آن را برگردانید و اگر یوسی پابجی خریده باشید نمی توانید برگردانید.

1. رفتن به تنظیمات

در مرحله اول شما در بازی باید به تنظیمات یا همان ستینگ بازی مراجعه کنید.

2. رفتن به بخش Basic

زمانی که به تنظیمات رفتید، چند بخش یا آیکون رو به روی شما خواهد بود، اولین بخش از بالا که بیسیک ( Basic ) نام دارد را انتخاب کنید.

3. انتخاب علامت + بالای صفحه Basic

وقتی که بیسیک را زدید، یک صفحه مقابل شما به نمایش در می آید که در همان بالای صفحه علامت مثبت ( + ) وجود دارد؛ آن را بزنید. سپس راه های ذخیره کردن بازی مقابل شما قرار می گیرد.

شما می توانید بر روی توییتر یا فیسبوک این بازی را ذخیره کنید و با وارد کردن یوزر و پسوورد اکانت توییتر یا فیسبوک خودتان، بازی را ذخیره کنید و هر بار که بیرون آمدید، برای دوباره وارد شدن، همان یوزر و پسوورد را بزنید تا وارد بازی خود شوید.

ذخیره بازی پابجی موبایل

اگر گوشی شما آیفون می باشد، باید بازی خود را بر روی گیم سنتر ( Game Center ) ذخیره کنید؛ شما بعد از زدن بر روی گزینه گیم سنتر، می توانید به راحتی بازی خود را ذخیره کنید.

اما در گوشی های اندرویدی غیر از ذخیره کردن بر روی فیسبوک یا توییتر، می توانید بر روی جیمیل هم ذخیره کنید که به دلیل ماندگاری بالا، پیشنهاد می شود ذخیره بر روی جیمیل را انجام دهید.

برای ذخیره کردن بازی پابجی موبایل بر روی جیمیل، شما باید گوگل گیمز را داشته باشید و مطمئن باشید که از آخرین نسخه آن استفاده می کنید؛ گوگل گیمز را انتخاب کنید، لیستی از جیمیل های شما به نمایش در می آید. آن جیمیلی که می خواهید بازی بر رویش ذخیره شود را انتخاب کنید. به همین راحتی شما بازی را بر روی جیمیل خود دخیره کردید.

اگر پابجی را ندارید می توانید از صفحه خرید بازی pubg نسخه کامپیوتر را خریداری نمایید.

توصیه هایی برای ذخیره بازی پابجی موبایل

هر چه زود تر بتوانید بازی را با استفاده یکی از روش هایی که گفته شد ذخیره کنید، بسیار بهتر است؛ زیرا با کوچک ترین اشتباه ممکن است بازی را از دست بدهید و تمام زحمات شما از بین برود.

پیشنهاد می شود اگر از گوشی اندرویدی استفاده می کنید، بازی را بر روی جیمیل ذخیره کنید؛ زیرا جیمیل هم از نظر امنیت در سطح بالا تری قرار دارد و هم گوگل گیمز همواره در حال ارتقاء می باشد. همچنین فروشگاه سوخت گیم در زمینه یوسی پابجی هم فعالیت می کند.

adminpedram
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.