دیدن دشمنان در پابجی

دیدن دشمنان در پابجی

دیدن دشمنان در پابجی باعث می شود شما کیل های بیشتری بگیرید؛ بدون شک برای اینکه بتوانید در بازی پابجی امتیاز بیشتری بگیرید و رنک آپ را به شکل سریع تری انجام دهید، نیاز به کیل های بیشتری دارید. برای گرفتن کیل بیشتر نیاز به دیدن دشمنان دارید که بتوانید آن ها را بکشید و کیل بگیرید.

دیدن دشمنان در پابجی

به طور کلی در این مطلب به شما سه راه اصلی که کمک می کند دشمنان را در پابجی راحت تر ببینید، می گوییم.

یکی از این روش ها، عوض کردن تنظیمات رنگ در بازی می باشد؛ شما می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات، رنگ های بازی را انتخاب کنید و مشخص کنید که علاقه دارید فضای بازی شما چگونه باشد. برای مثال شما می توانید فضای تیره را انتخاب کنید که بدون شک کمی کار شما برای دیدن دشمنان سخت خواهد شد. اما اگر از فضای روشن استفاده کنید، می توانید بسیار راحت تر دشمنان را ببینید و با کشتن آن ها کیل بگیرید.

یکی دیگر از راه های دیدن دشمنان در پابجی استفاده از دوربین هایی با زوم بالا می باشد؛ برای کیل گرفتن و دیدن راحت تر دشمنان حتما از دوربین ها استفاده کنید. سعی کنید تنظیمات دوربین را در بازی خود مناسب با نحوه بازی خود، درست کنید و از دوربین ( اسکوپ ) های زوم بالا به راحتی استفاده کنید.

شما با استفاده از دوربین های زوم بالا می توانید بسیاری از دشمنان را در فواصل بسیار دور نیز مشاهده کنید و در صورت درست تنظیم بودن دوربین شما، آن ها را به راحتی بزنید. اگر دوربین شما تنظیم نباشد، هنگام تیر اندازی خطای بسیار زیادی خواهید داشت و تیر اندازی شما غیر از اینکه موقعیت مکانی تان را لو دهد، نتیجه دیگری نخواهد داشت.

کمپر در پابجی

اما سومین و آخرین راه برای دیدن دشمنان در پابجی ، پیدا کردن کمپر ها می باشد؛ کمپر به افرادی می گویند که بدون سر و صدا در جایی می مانند و منتظر دشمن هستند تا بتوانند آن را به راحتی بزنند. اگر شما بتوانید دقت زیادی به خرج دهید و کمپر هایی که بر روی زمین دراز می کشند را پیدا کنید، کیل های بیشتری خواهید گرفت.

جمع بندی نهایی

اگر بتوانید نکاتی که در بالا گفته شد را رعایت کنید و از آن ها برای دیدن دشمنان استفاده کنید، بدون شک کیل های بیشتری می گیرید و دشمنان بیشتری را می توانید ببینید.

مطالب مربوط به پابجی را در لینک های زیر ببینید:

adminpedram
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.