تیمی بازی کردن در پابجی

تیمی بازی کردن در پابجی موبایل

افرادی که بازی پابجی را انجام می دهند، بدون شک از اهمیت تیمی بازی کردن در پابجی با خبر هستند و علاقه دارند که بتوانند با هم تیمی های خود همکاری داشته باشند و مشکلات را با کمک یکدیگر از پیش رو بردارند.

تیمی بازی کردن در پابجی

به طور کلی از شما انتظار می رود که بتوانید هم تیمی های خود را به اصطلاح کاور کنید و حتی بتوانید در نبرد ها نیز آن ها را همراهی کنید.

ارتباط بگیرید

سعی کنید با هم تیمی های خود هنگام تیمی بازی کردن بیشترین همکاری را داشته باشید؛ زمانی که حریف را می بینید، اگر فقط بگویید که آن را دیده اید، نمی توانید اطلاعات خوبی داده باشید. باید به طور دقیق مشخص کنید که در کدام قسمت دیده اید تا بتوانید دید خوبی به هم تیمی های خود داده باشید.

بعد از گذشت مدت زمان تقریبا کوتاهی، هم تیمی های شما نحوه بازی کردن و ارتباط گرفتن شما را خواهند فهمید و بدون شک آن ها هم با شما بهتر ارتباط می گیرند.

لوت را بین هم تیمی ها تقسیم کنید

در بازی پابجی لوت به وسایل و تجهیزاتی گفته می شود که به دست می آورید؛ اگر بتوانید تجهیزات و لوتی که به دست آوردید را میان هم تیمی های خود تقسیم کنید، بدون شک بازی تیمی بسیار بهتری خواهید داشت و نیاز های کل تیم را با کمک یکدیگر رفع خواهید کرد.

زمانی که شما در صورت نیاز داشتن یکی از هم تیمی های تان به تیر به او تیر بدهید، بدون شک اگر نیاز به کیت خون داشته باشید، او نیز به شما کیت خواهد داد و همین گونه است که می توانید نیاز های خودتان را با کمک یکدیگر رفع کنید.

حتی می توانید اگر سلاحی در یکی از خانه ها دیدید که نیازی به آن ندارید، آن را علامت بزنید تا یکی از اعضای تیم شما که به آن نیاز دارد، آن را بگیرد و بتواند از آن استفاده کند. اینگونه هم تیم قوی تری خواهید داشت و هم هماهنگ تر خواهید بود.

در موقعیت های بی جا درگیر نشوید

درگیر شدن در موقعیت هایی که مناسب نیست، می تواند به سرعت باعث شکست شما در آن بازی شود؛ برای مثال اگر تیم حریف را مشاهده کردید اما تیم شما آماده نبرد نبودند و یا از لوت کافی برای درگیری برخوردار نبودند، به هیچ عنوان درگیر نشوید.

اگر قرار است این کار را انجام دهید، بهتر است بازی تک نفره را انتخاب کنید و اصلا سراغ بازی تیمی نیایید؛ زمانی که بازی تیمی را انجام می دهید، باید از آمادگی هر سه هم تیمی دیگر خود مطمئن باشید و سپس وارد درگیری شوید.

اگر نیاز به یوسی پابجی دارید می توانید از یوسی پابجی خریداری نمایید.

حمل و نقل ها را به صورت تیمی انجام دهید

سعی کنید در تمام مکان هایی که می روید، به صورت تیمی بروید. یعنی همواره در ماشین یا حتی پیاده هم که هستید، به صورت چهار نفره و نزدیک به هم حرکت کنید تا فرصت کاور دادن و کاور گیری داشته باشید و حتی در صورت ناک شدن نیز بتوانید ریوایو بدهید.

به صورت هماهنگ درگیر شوید

همواره درگیری ها را از قبل مشخص کنید و بدانید که قرار است هر یک از اعضای تیم چه کاری را باید انجام دهد.

اگر ندانید و به صورت پراکنده درگیر شوید، بدون شک تیمی که هماهنگ باشد می تواند شما را از پای درآورد و به راحتی شما را بکشد و لوت های شما را نیز مال خود کند. اما حتی اگر تیم ضعیفی دارید، بتوانید هماهنگ درگیر شوید، بدون شک قدرت بیشتری به دست خواهید آورد.

جمع بندی نهایی

سعی کنید همواره برای تیمی بازی کردن در پابجی تلاش کنید و تیمی منسجم درست کنید؛ اگر بتوانید همه کار ها را به صورت تیمی در بازی انجام دهید، پیروزی های بسیار زیادی به دست خواهید آورد.

یکی از لازمه های تیمی بازی کردن، از خود گذشتگی و کنار گذاشتن غرور می باشد؛ اگر بتوانید این دو نکته را رعایت کنید، بدون شک از نظر همکاری تیمی مشکلی نخواهید داشت.

adminpedram
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.