بات لابی در پابجی

بات لابی در پابجی

بسیاری از پلیر های بازی پابجی، به دنبال بات لابی در پابجی می باشند تا بتوانند با کشتن آن ها، ماموریت و ایونت های بازی را انجام دهند؛ بات لابی به پلیر های غیر واقعی می گویند که به راحتی می توانید آن ها را از بین ببرید.

بات لابی در پابجی

به طور کلی می توانید از طریق 3 روش بات لابی در پابجی را پیدا کنید که در ادامه به شما می گوییم.

1. در سروری دیگر بازی کنید

در یک سرور دیگر بازی کنید؛ برای مثال اگر در سرور اروپا بازی می کنید، سرور را تغییر دهید و در سرور آسیا بازی کنید. این کار موجب می شود که شما بتوانید با افراد ضعیف تری هم بازی شوید و احتمال بیشتر شدن بات لابی مقابل شما بیشتر خواهد شد.

2. حالت های بازی خود را عوض کنید

حالت های بازی خود را بین اول شخص و سوم شخص عوض کنید. اگر این کار انجام دهید، سرور بازی شما را پلیری جدید محسوب می کند و امکان اینکه بات لابی به شما بر بخورد، بسیار بیشتر خواهد بود.

در این حالت شما سعی کنید تمام بات های پیش روی خود را بکشید تا بتوانید امتیاز های بیشتری به دست بیاورید.

3. در یک مود دیگر بازی کنید

مود بازی خود را همواره تغییر دهید تا بات لابی های بیشتری در بازی سر راه شما بیایند. بات لابی ها از اهمیت خاصی برخوردار هستند و می توانند شما را به جایزه های بسیار ارزشمندی در بازی برسانند.

جمع بندی نهایی

به طور کلی بات های لابی می توانند شما را به موفقیت در ایونت ها و ماموریت های بازی پابجی نزدیک تر کنند و حتی برای رنک آپ نیز مفید باشند. شما می توانید با کشتن آن ها کیل های بیشتری به دست بیاورید و در زمینه رنک آپ نیز امتیاز بیشتری به دست آورید.

موارد مرتبط به پابجی:

یوسی پابجی

خرید pubg

adminpedram
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.