اشتباهات مرگبار پابجی

اشتباهات مرگبار پابجی

اشتباهات مرگبار در پابجی بدون شک باعث می شود به سرعت بمیرید و نتوانید امتیاز خوبی را کسب کنید؛ کسب نکردن امتیاز خوب و منفی گرفتن یکی از بدترین مشکلات یک پلیر برای رنک آپ می باشد.

اشتباهات مرگبار پابجی

لوت کردن های غیر ضروری یکی از اصلی ترین مشکلات برخی پلیر ها می باشد که جزو اشتباهات مرگبار در بازی پابجی است. شما به هیچ عنوان زمانی که نیاز به وسیله ای ندارید و لوت تان تکمیل است، نباید لوت کنید زیرا این کار باعث می شود در دید دشمنان قرار بگیرید و آن ها به راحتی شما را بزنند. اولویت پابجی برای امتیاز دادن در هر دست و مود از بازی، زنده ماندن است و بدون شک لوت خوب نمی تواند امتیاز مثبتی برای شما به همراه داشته باشد.

سعی کنید وقتی کیل می گیرید، همان موقع لوت خود را از جعبه مرده انجام دهید و برای بعد موکول نکنید؛ افرادی که می میرند، یک جعبه از آن ها بر روی زمین قرار می گیرد که برخی از پلیر ها به آن جنازه می گویند. در این جعبه ها تمامی تجهیزات شخص مرده وجود دارد و شما می توانید به سرعت تجهیزات بهتر او را جایگزین تجهیزات بی استفاده خود کنید و از لوت بهتری در بازی بهره مند شوید.

اشتباهات بازی پابجی

ایستادن در یک مکان برای مدت های طولانی نیز می تواند به راحتی شما را در دید دشمنان قرار دهد؛ به عبارتی دیگر شما همواره باید موقعیت مکانی و قرار گرفتن خود در یک مکان را عوض کنید تا با این کار در یک جای ثابت نمانده باشید. پیشنهاد می شود بعد از کشتن یکی از دشمنان، به سرعت از منطقه دور شوید زیرا دیگر دشمنان در بازی صدای تیر شما را می شنوند و به سمت شما می آیند و ماندن در یک مکان مشخص یکی از بد ترین اشتباهاتی است که یک پلیر می تواند انجام دهد.

جمع بندی نهایی

اگر قصد پیشرفت در بازی پابجی را دارید، تمامی نکاتی که به شما گفته می شود را جدی بگیرید و آن ها را مرحله به مرحله در بازی اجرا کنید تا بعد از گذشت مدت زمان نسبتا کوتاهی، سطح پیشرفت خود را مشاهده کنید.

محصولات مربوط ما در رابطه با پابجی:

adminpedram
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.