اشتباهات در پابجی (pubg)

اشتباهات بازی پابجی

اشتباهات در پابجی یکی از مهمترین دلایل و عوامل شکست شما می باشد؛ به طور کلی می توان گفت این اشتباهات نه تنها به خود شما در بازی ضربه می زند، بلکه اگر بازی تیمی انجام دهید، به تیم شما نیز آسیب وارد می شود.

اشتباهات در پابجی

در ادامه نکاتی را به شما می گوییم که اگر رعایت کنید، می توانید تا حد بسیار زیادی این اشتباهات را کاهش دهید و به سمت موفقیت حرکت کنید.

1. همواره در منطقه امن باشید

در پابجی منطقه ای وجود دارد به اسم سیف زون، اگر در این منطقه نباشید خون شما کم خواهد شد و سرعت این کم شدن نیز بستگی به مدت زمانی که از شروع بازی گذشته دارد.

سعی کنید همواره در این منطقه باشید تا دیگر نگران زون و کم شدن خون تان نباشید.

2. همواره خون خود را در بالاترین سطح نگهدارید

خون خود را در بالاترین سطح نگهدارید. همواره این کار را انجام دهید زیرا ممکن است در هر درگیری شما به خاطر مقداری خون، کشته شوید و پیروز درگیری شخص دیگری باشد. شما می توانید با کیت، بانداژ یا حتی قرص و نوشابه خون خود را بیشتر کنید و سعی کنید هنگام لوت مقدار کافی از این تجهیزات بردارید.

3. خشاب اسلحه را پر کنید

بعد از هر درگیری خشاب اسلحه خود را پر کنید؛ ممکن است با حریف درگیر شوید اما تیر کافی در خشاب نباشد و در همان لحظه اول کشته شوید.

پر بودن خشاب اسلحه می تواند یکی از عوامل مهم در درگیری ها باشد و نقش اساسی را در پیروز و شکست شما ایفا کند.

4. یک رهبر واقعی تعیین کنید

قبل از اینکه وارد بازی شوید، یک لیدر یا رهبر تعیین کنید و هر آنچه که در بازی گفت را اجرایی کنید؛ اگر کل تیم بتواند یک نفر را به عنوان رهبر تیم انتخاب کند، آن تیم از انسجام و همکاری بیشتری برخوردار خواهد بود و به موفقیت نزدیک تر خواهند شد.

5. همواره از بسته بودن درب های خانه در پابجی مطمئن شوید

زمانی که به یک خانه می روید و لوت می کنید، پشت سر خود درب را نیز ببندید زیرا ممکن است حریف شما در همان منطقه باشد و اگر درب باز باشد، شما را ببیند. پس بستن درب ها کار عاقلانه ای می باشد که اگر انجام شود، شما را از خطر دور خواهد کرد.

جمع بندی نهایی

به طور کلی اگر بتوانید نکاتی که گفته شد را رعایت کنید، خطر و اشتباهات در پابجی را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهید؛ یک اشتباه کوچک در این بازی ممکن است کل تیم را به خطر بیندازد و باعث شکست کل تیم شما شود.

سعی کنید رفته رفته اشتباهات را در بازی کاهش دهید و به یک پلیر بسیار قدرتمند تبدیل شوید که کار تیمی را به خوبی انجام می دهد.

شما می توانید با کار تیمی نیز این اشتباهات را کم رنگ تر کنید و با کمک هم تیمی های خودتان یکی پس از دیگری مشکلات درون بازی را حل کنید.

محصولات مربوط:

یوسی پابجی

خرید بازی pubg

adminpedram
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.