آموزش تغییر ریجن استیم

تغییر ریجن استیم

ممکن است شما در برخی از موارد مجبور به تغییر ریجن استیم خود شوید؛ تغییر ریجن استیم یا تغییر کشور استیم باعث می شود که کار شما برای آنلاین بازی کردن برخی از بازی ها راحت تر شود. زیرا زمانی که بخواهید یک بازی را در استیم به صورت آنلاین بازی کنید، باید آن را از فروشگاه استیم بخرید و برای شارژ اکانت و خرید بازی در برخی از موارد نیاز به تغییر ریجن استیم دارید.

مزایای تغییر ریجن استیم

به دلیل اینکه برای خرید بازی های استیم شما باید دلار آمریکا پرداخت کنید، بدون شک قیمت تمام شده یک بازی بسیار گران تر از ارزش واقعی آن در استیم خواهد بود و شما مجبور هستید به دلیل بالا بودن نرخ دلار در ایران، پول بیشتری را بپردازید.

اما شما می توانید ریجن استیم خود را بر روی کشور روسیه تنظیم کنید و قیمت ها را تا حد بسیار زیادی کاهش دهید؛ از طرف برنامه استیم، قیمت بازی ها برای روسیه بسیار مناسب تر از آمریکا لحاظ شده است و افرادی که ریجن خود را به روسیه تغییر دهند، از پرداخت پول اضافه جلوگیری خواهند کرد.

شما برای تغییر ریجن استیم خود به کشور روسیه، آی پی خود را با استفاده از برنامه مخصوص که در اینترنت فراوان است، به روسیه تغییر دهید و مراحلی را که در ادامه خواهیم گفت، انجام دهید.

آموزش تغییر ریجن استیم

اول از همه برنامه استیم را اجرا کنید و ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید تا بتوانید وارد اکانت استیم خودتان شوید؛ بعد از ورود به اکانت خودتان، صفحه ای مقابل شما به نمایش در می آید که شما باید بر روی استیم ( Steam ) کلیک کنید و سپس در منوی باز شده گزینه تنظیمات ( Setting ) را انتخاب کنید.

مرحله اول تغییر ریجن

در مرحله بعد دیدن جزئیات حساب یا همان Veiw Account Details را انتخاب کنید؛ اکنون برای اینکه ریجن استیم خود را تغییر دهید، به روز رسانی کشور فروشگاه ( Update Store Country ) را بزنید و  در قسمت انتخاب کشور محل اقامت ( select your country of residence ) آن کشوری که می خواهید را انتخاب کنید.

قسمت تغییر ریجن استیم

حتما در نظر داشته باشید که آی پی خود را با ریجنی که قرار است تنظیم کنید، یکی کنید؛ یعنی اگر آی پی شما انگلستان باشد و بخواهید ریجن استیم خود را بر روی روسیه تنظیم کنید، ناموفق خواهید بود.

زمانی که کشور مورد نظر خودتان را انتخاب کرده اید، لیستی برای شما نمایش داده می شود و باید اطلاعات خواسته شده را در آن وارد کنید و بعد گزینه Apply Country Changn hc را بزنید تا تغییرات ریجن اعمال شود.

تصویر کلی و ساده تغییر ریجن استیم

جمع بندی نهایی

تغییر ریجن استیم می تواند از نظر هزینه شما را بسیار جلو بیندازد و از پرداخت هزینه اضافی جلوگیری کند.

اگر بتوانید تمامی نکاتی که گفته شد را به صورت دقیق انجام دهید، می توانید با موفقیت ریجن استیم خود را تغییر دهید و به مشکل نیز بر نخورید.

adminpedram
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.